Oferta nakierowana na Klienta

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, w 2004 roku założyliśmy TOMBUDPLUS z siedzibą w Osielsku k.Bydgoszczy.  W odpowiedzi na potrzeby rynku, w 2008 roku powstał Toruński oddział firmy. Każdego dnia otwieramy się na Państwa potrzeby w zakresie dystrybucji profesjonalnych materiałów budowlanych.

Celem naszej pracy jest zapewnianie Państwu za każdym razem najwyższego komfortu przy najniższych cenach. Oferujemy tylko najlepsze, wypróbowane produkty. Profesjonalne zaplecze techniczne w połączeniu ze sprawnym systemem informatycznym umożliwia nam kompleksowe zaspokojenie Państwa potrzeb w najkrótszym możliwym czasie. Nasi pracownicy nie tylko posiadają wymagane kwalifikacje, ale również nacechowani są wyjątkowym podejściem do swojej pracy.

W stałej sprzedaży

Profesjonalne Materiały Budowlane
Mieszalniki do tynków i farb
Kostka brukowa, ogrodzenia
Narzędzia i akcesoria budowlane

przejdz-do

Nasze Oddziały

Osielsko k.Bydgoszczy
Osielsko k.Bydgoszczy
Nasza lokalizacja w centrum Osielska umożliwia szybki dojazd a szeroki wybór produktów pozwoli na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Toruń
Toruń
Przyjazna lokalizacja – 5 min od samego centrum Torunia – pozwoli łatwo dojechać i szybko załatwić sprawy związane z Państwa inwestycją.